Кошик
Акция! Каждому позвонившему персональная скидка 5%Смотреть все номера
Изготовление, ремонт и переоборудование автофургонов
+380 (67) 472-25-60

Замовити або переобладнати утеплений хлібний фургон

Замовити або переобладнати утеплений хлібний фургон

Компанія ТОВ "Автофургони" (місто Черкаси) реалізує утеплені хлібні фургони під замовлення. Хлібні фургони користуються неабияким попитом в Україні.

За великим рахунком, їх назва досить абстрактне. Такі вантажні автомобілі можуть використовуватися не тільки для транспортування хлібобулочних, кондитерських, але і багатьох інших виробів на певні відстані (до точки оптової або роздрібної реалізації).


Фургони, онлайн-замовлення яких ви можете зробити на нашому сайті у кілька кліків, відповідають всім існуючим вимогам санітарно-епідеміологічної служби. Їх габарити порівняно невеликі, але конструкція розроблена таким чином, що всередину може поміститися досить об'ємне кількість лотків з хлібної продукції. Двері у хлібного фургона широко відкриваються. Це дозволяє зручно і швидко завантажувати, а після - вивантажувати товар, що перевозиться, протягом короткого відрізка часу.

Крім цього важливого достоїнства, головними перевагами утеплених хлібних фургонів вважаються:

  • особлива конструкція (підходить для перевезення швидкопсувних продуктів харчування та інших товарів з обмеженнями по температурі зберігання на тривалі відстані);
  • прийнятна і демократична вартість;
  • простота в повсякденній експлуатації;
  • легкість вантаження і подальшого транспортування;
  • відмінні кондиційні показники (в будь-який сезон року продукція не буде схильна до впливу зовнішніх факторів);
  • збереження якостей вантажу (незалежно від дальності шляху прямування).


Так як хліб найчастіше завантажуються прямо з пекарні ще в гарячому стані, рівень випарів всередині фургона може досягати досить високих позначок. Саме тому, існуючий простір, для більшої практичності використання, було розділено на кілька відсіків (для зручності навантаження і поділу товарів за різними категоріями), а стінки обшиваються екологічно чистими листами фанери.
Крім хлібних фургонів зроблених на базі автомобілів ГАЗ і шасі клієнта різних типорозмірів, ми реалізуємо промтоварні і ізотермічні фургони власного виробництва.

Наша компанія може виготовити під замовлення фургони для здійснення таких робіт:

  1. перевезення вахтових робітників;
  2. виїзна автолавка (дрібна роздрібна торгівля);
  3. перевезення води (з можливістю тристоронньої завантаження);
  4. транспортування інкубаційних яєць, курчат.


Вигідно купити фургон з потрібними вам експлуатаційними показниками цілком реально. Відповідальність та ретельний підхід до питання проектування, підбору потрібних деталей і складання комплектуючих частин дозволяє нам гарантувати зносостійкість, надійність і довговічність вироблених нами моделей.


У нашому інтернет-магазині всі замовлення обробляються і виконуються точно в обумовлений раніше строк. Ми враховуємо всі побажання і вимоги покупців. Будьте впевнені, ви отримаєте саме те, що потрібно в конкретно вашому випадку.


Вам не доведеться переплачувати третім особам (посередникам), адже ви купуєте товар безпосередньо у виробника. Відшукати відповідний по параметрам і загальної вартості варіант допоможе наш співробітник. Для цього необхідно зателефонувавши за контактним номером телефону. Менеджер компанії уточнить усі деталі покупки, роз'яснить інформацію про можливі способи оплати і доставки, а після швидко оформити замовлення.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner