Кошик
Акция! Каждому позвонившему персональная скидка 5%Смотреть все номера
Изготовление, ремонт и переоборудование автофургонов
+380 (67) 472-25-60

Подовження Газелей ГАЗ-3302 і ГАЗ-33023

Подовження Газелей ГАЗ-3302 і ГАЗ-33023

Одними з найпоширеніших малолітражних автомобілів є ГАЗ-3302 і ГАЗ-33023.

Їх широка популярність у наш час цілком з'ясовна. Без них неможливо уявити перевезення різноманітних габаритних вантажів та іншої комерційної продукції. Такі авто досить прості в експлуатації і невибагливі в щоденному користуванні. Найчастіше такі одиниці застосовують у сфері міських і міжнародних перевезень. Власники цих машин часто стикалися з проблемою, коли загальний обсяг вантажу перевищував допустимі позначки і норми — наприклад, довгі труби або ж дошки звисали вниз або просто не вміщалися. Виходячи з вищезазначених труднощів виникла нагальна брак автомобіля з подовженою колісною базою.


Подовження рами автомобіля ГАЗ-3302 і ГАЗ-33023 дозволяє суттєво підвищити ефективність його подальшого використання.

Відомо, що стандартна комплектація рами авто ГАЗ не передбачає можливість транспортування великогабаритних і довгомірних вантажів. Компанія ТОВ "Автофургони" (місто Черкаси) пропонує вам великий спектр послуг пов'язаних з подовженням рам ГАЗ-3302, ГАЗ-33023. У нас великий досвід успішно виконаних замовлень. Ми гарантуємо персональний підхід до кожного клієнта.


Звертаємо вашу увагу на те, що всі фахівці нашої компанії володіють усіма необхідними знаннями та мають відповідні кваліфікації у своїй робочій галузі. Вони проведуть подовження ГАЗ точно в термін і на найбільш вигідних для замовника умовах. Що необхідно знати клієнтові в питанні, пов'язаному з нюансами подовження рами в автомобілі? Насамперед, те, що розширена рама в рази збільшує корисну площу в кузові.


У своїй роботі ми використовуємо високоякісні матеріали і задіємо виключно сучасні технології. Щоб замовити подовження рами для автомобіля ГАЗ, вам слід зателефонувати нам по одному з вказаних на сайті номерів телефону або зв'язатися по електронній пошті. Вартість послуг залежить від складності поставленого завдання і тривалості її безпосереднього виконання.

У списку переваг співпраці з ТОВ "Автофургони" слід вказати:

  • кваліфікований штат співробітників, які в змозі виконати навіть найскладніші й важкі проекти;
  • багаторічний досвід роботи (ми завжди націлені на досягнення найвищого результату);
  • демократичні і прийнятні ціни на всю лінійку пропонованих професійних послуг;
  • гарантовано висока якість ремонту і переобладнання вашого транспортного засобу;
  • своєчасне та оперативне обслуговування.


В течение длительного времени наш штат сотрудников совершенствовал свои знания в области переоборудования автомобильных фургонов и авто разных классов. Мы не стоим на месте, а из года в год улучшаем навыки, стремимся применять новые технологии и износостойкую материальную базу. Обращаясь к нам за помощью, вы получите актуальную консультацию по интересующему вас вопросу в удобное для вас время. Удлинение ГАЗ-3302 пользуется немалым спросом у организаций и фирм, которые занимаются регулярными перевозками товаров как на короткие маршруты, так и на длительные дистанции.

На подовжену раму досить часто встановлюють такі модулі:

  1. бортові кузови;
  2. тентовані та промтоварні, ізотермічні фургони;
  3. автолавки і вахтові причепи.


В ході збільшення головної бази буде проводитися подовження рами і всіх супутніх частин (карданного валу, внутрішньої проводки, гальмівної системи тощо). На виконані нами замовлення ми надаємо обов'язкову гарантію.

Чекаємо ваших замовлень вже сьогодні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner