Кошик
Акция! Каждому позвонившему персональная скидка 5%Смотреть все номера
Изготовление, ремонт и переоборудование автофургонов
+380 (67) 472-25-60

Послуги заміни підлоги в автофургоні, причепі і напівпричепі

Послуги заміни підлоги в автофургоні, причепі і напівпричепі

Послугу заміни підлоги в автофургоні, причепі і напівпричепі ви можете замовити у нас.

Наша компанія стрімко розвивається і на постійній основі займається якісним переобладнанням, а також комплексним ремонтом автомобільних фургонів.

Ми пропонуємо клієнтам найкращі та найвигідніші умови для співпраці. В своїй роботі використовуємо зварювання аргоном, а також супутні міцні і надійні матеріали, в числі яких:

  • фанера;
  • алюміній;
  • нержавіючий метал і так далі.


ТОВ "Автофургони" має великий професійний досвід, кваліфіковані майстри виконають заміну підлоги максимально якість і в самі стислі терміни. На всі замовлення ми надаємо обов'язкову послеремонтую гарантію. Персональний підхід до кожного замовника!


Ремонт, пов'язаний із заміною підлоги в автомобільному фургоні — це завжди складна процедура, яка все-таки в кінцевому результаті обійдеться вам набагато дешевше, ніж покупка причепа з конвеєра. Основна проблема полягає в тому, що підлоги автофургонів являють собою багатошарові конструкції, і в ході проведення ремонтних робіт майстрам доводиться знімати і замінювати абсолютно всі вийшли з ладу шари.


Виникає цілком логічне питання — коли ж усе-таки виникає потреба відремонтувати підлогу в фургоні? Перш за все, в цьому списку нам необхідно виділити такі фактори:

  1. часті і постійні перевантаження (у процесі перевезення підлога буде схильний до механічного впливу і з-за цього почне деформуватися);
  2. в результаті тривалої і регулярної експлуатації транспортних засобів на великі відстані;
  3. через скупчення вологи і нерівномірного завантаження продукції по периметру фургона;
  4. після дорожньо-транспортних пригод та інше.


Звертаємо увагу клієнтів на те, що ТОВ "Автофургони" (місто Черкаси) з радістю надасть вам професійну допомогу пов'язану з заміною підлоги у вашому автомобілі, причепі чи напівпричепі. Термін виконання замовлення становить десять днів. Використання надійних комплектуючих і сучасних технологій дозволяє нам істотно прискорювати запропонований нами ремонтний процес. Подбайте про довговічне користуванні своїм фургонів вже сьогодні, зателефонувавши нам.


З чого почнеться заміна підлоги в причепі у фургоні?

Він, в першу чергу, починається з візуального огляду на предмет видимих пошкоджень. Майстер перевіряє наявність або відсутність цілісності конструкції, ступінь зношеності внутрішніх і зовнішніх кутів, а також ступінь цілісності заклепочных сполук. Наступний етап включає в себе визначення геометрії в самій коробці фургона, під цим визначенням мається на увазі її фізичний стан — порушена вона чи ні. Після попереднього огляду, буде складений список необхідних ремонтних операцій, пов'язаних з відновленням справності автофургона.


Абсолютно всі фургони потребують періодичного огляду та ретельному технічному догляді. Проведення ремонтних маніпуляцій, у свою чергу, вимагає певних навичок і вмінь. Саме тому, не варто ризикувати своїм транспортним засобом, а необхідно відразу звернутися до фахівців нашої компанії. Якщо у внутрішніх оздоблювальних роботах були використані міцні матеріалу, вони, як і всі інші, піддаються впливу часу — зносу, втрати властивостей і стирання. Нехай це станеться не відразу, а поступово, все ж немає потреби ризикувати даремно особистим майном, що перевозяться товарами і вантажами.


Всю додаткову інформацію для оформлення заявки на заміну підлоги в автофургоні, ви можете дізнатися на нашому сайті.

Чекаємо ваших дзвінків!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner