Кошик
Акция! Каждому позвонившему персональная скидка 5%Смотреть все номера
Изготовление, ремонт и переоборудование автофургонов
+380 (67) 472-25-60

Кращі фургони для виїзної торгівлі

Кращі фургони для виїзної торгівлі

Автолавки являють собою сучасне транспортний засіб, що поєднує в собі два основних компоненти — фургон торгового типу і шасі конкретного виробника. Вони мають кузов з відмінною ступенем герметичності, в стіну якого встановлюють містку вітрину для прямої викладення або видачі реалізованого товару.

Фургон для виїзної торгівлі комплектується компанією "ТОВ "Автофургони"" (місто Черкаси) усіма необхідними складовими.

Як правило, за індивідуальним побажанням замовника, ми монтуємо наступні типи супутнього обладнання:

  • торгові апарати (млинниця, фритюр, кава-машина і багато іншого);
  • холодильні пристрої (вітрини і морозильні камери, шафи та інше);
  • високоякісне і надійне електричне оснащення (щитки автоматики, необхідні лічильники, додаткові розетки і вимикачі, генератор і інша світлотехніка);
  • вентиляційна система;
  • опалення, водоподача і так далі.

Наприклад, автофургон для торгівлі виготовляється на основі зносостійких сендвіч-панелей з відмінними теплоізоляційними параметрами, а зовнішня облицювання робиться з алюмінію. У ролі мобільної платформи використовується шасі різних торгових марок.

Фургони для успішної торгівлі "на виїзді" користуються попитом у наш час, особливо в області середнього і малого підприємницького справи.

На сегодняшний день их можно встретить, как в оживленном квартале большого города, так и в малонаселенных селах Украины. Бесспорно, использование автомобильной лавки очень выгодно в тех жилых локациях, где строительство обычного магазина попросту нерентабельно.
Востребованность торговых автофургонов, прежде всего, обусловлена следующими преимуществами:

  • сравнительно малый объем собственного капиталовложения (вы вкладываете намного меньше денег в этот бизнес-проект, в сравнении со статичными магазинами розничных продаж, как пищевых продуктов, так и промышленных товаров и изделий);
  • відмінна мобільність, маневреність та ведення бізнесу у найбільш вигідних місцях (з найменшим вкладенням грошових ресурсів, вам вдасться розмістити свою автолавку в найбільш виграшному місці — тобто там, де буде проходити більшу кількість потенційних покупців).

Виникли які-небудь питання — зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом.

Менеджер-консультант компанії допоможе вам визначитися з вибором і в короткий термін оформить заявку на покупку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner